Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz bambano #13 üzenetére

    Azért próbáld már meg értelmezni is a mondatokat mielőtt agresszívan írogatsz baromságot.. :W

    "Ez rendben is van": a nagy büdös francokat van rendben!

    Arra értettem, hogy rendben van, hogy kifogásoltad.. Ezt nem az EU-ból kell szabályozni ilyet nem is mondtam, hanem az amcsiknak kellene észhez térniük és mégcsak nem is arra gondoltam, hogy az amerikaiak figyeljék európát, hanem az európai szervek tegyék ezt, nem is értem miért kevered ide amerikát.. :O

    hát ja, nyilván semmi összefüggés nincs abban, hogy naponta többtízezer ember jön át a Földközi tengeren, meg aközött, hogy a cia évekig államellenes tevékenységet végzett ezekben az országokban, majd utána az amcsi haditengerészet nemes egyszerűséggel konfettivé bombázta őket.

    Persze kényelmes mindent CIA-ra fogni, de a fundamentalista muszlimok vagy isten tudja mik ezek eleve nem normálisak (nézz utána mi van a koránban és mi az a dzsihád) és egymást bombázzák, a saját fajtájukkal sem képesek együtélni. Az, hogy kik adtak alájuk lovat már csak részletkérdés és most ezek az emberek áramlanak közénk.

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák