Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz borg25 #31 üzenetére

    Na és itt van a gond. A régi cuccok erőltetése. Mint a spenót meg az an****x...
    Családban van pont 10/12 éves gyerek. Kötelező olvasmány: Kőszívű ember fiai. Olvassa, de minden második mondatban van olyan szó amit nem ért. Kínszenvedés olvasnia. Persze szerettessük meg az olvasást a gyerekekkel, mert már nem olvasnak és ez a mocsokos számítógép miatt van. Olyan könyveket olvastatnak velük amit majd 20 év múlva kellene olvasniuk. Magától kiolvasta az összes Herry Plottert. Én is utáltam az összes szar kötelező olvasmányt általánosban és gimiben. Sajnos csak egyi után jöttem rá, hogy vannak értelmes könyvek is. Pont az ilyen hozzáállással cseszik szét az egész olvasási és filmes törekvéseket is. Nekik nem tetszik, nekem igen, akkor is nyomjuk a jó régi vackot, mer én azt mondom az a jó. Meg a Latabár meg a kisf***om... Bocs, de meglátom azt az embert és baltát dobok a monitorba... ÁÁÁáááá...

    Gyerekek habzsolnák az információt, de pont hogy kiégett vén pöcsök mondják meg, hogy mit kellene habzsolniuk. Aztán csak hápognak, hogy hát lám a gyerek nem érti a könyvet amit én így a halál fele tartva annyira szeretek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák