Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    válasz jFox #4 üzenetére

    Már nem azért, de én speciel csak két esetben látom a torrent kliensemet: telepítésnél és ha baj van a letöltéssel. Minden más esetben a tálcán ül. Kilépéskor is jobb klikk bezárás és indításkor is alapból a tálcára kerül. A torrentek alapból indításra kerülenek a letöltés könyvtárból anélkül, hogy meg kéne nyitnom a klienst. Továbbá még szót sem ejtettem a szerveren gui nélküli torrent démonról.

    Én viszont egy torrent oldalon szivesen megnézek egy reklámot a letöltés előtt, mint a Youtube-on vagy tele lehet szórni reklámokkal az oldalt. Engem ezek a dolgok nem zavarnak.

    A cikkben szereplő ötlet tényleg egy halott kezdeményezeés nem tudom ki találta ki. Szerintem más áll a háttérben, mert ez így túl nagy hülyeség. Valami malware, trojan vagy vírust akarnak terjeszteni.
    Ki a túró akar minden letöltésnél felrakni valamit. Ráadásul én linuxon vagyok, szóval kéretik platformfüggetlen programot írni!

    El tudom azt is képzelni, hogy le van jelszavazva az album vagy a szám és a kód az előadó oldalán van. Odamész ott vannak a reklámok az oldalon és generáltad a pénzt neki.

    Ilyen ötleteket könnyű mondani.

Új hozzászólás Aktív témák