Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Nintendo elkezdte az egyedi memóriakártyára feltenni a Switch játékokat, aminek megint Nintendo formatervezett kinézetet és cimkézést készitettek. Pont mint a kazettás időkben, mert most sem használ optikai meghajtót a konzolban és lemezeket a Switch játékra. Viszont ezeket a memóriakártyákat egyedileg kell legyártani (8-16-32 GB), és ekkora tárhely méretben már nem olyan olcsók mint a Blu-Ray lemezek. Nem egyszer elhangzott a PH!-en, hogy a filmeket és PC játékokat még mindig DVD és Blu-Ray lemezen terjesztik, de nem lenne egyszerűbb inkább valami SD memóriakártyán vagy pendrive-on becsomagolni a tokba, mint a Nintendo...? Szerintem még nem, mert akkor 15-20ezer forint lenne egy film, és legalább 30ezer egy PC-s játék. Zenehallgatásra még szerintem bevállhatna, mert 1-2 GB tárhely méretben a költséget alacsonyan lehetne tartani, meg a zenei CD lemezt sokan már nem szeretik használni. Az online zenehallgatóknak (Youtube vagy Spotify) szerintem a fizikai adathordozó keveset számit, ezért a lemez és memóriakártyán terjesztett zenékre sem lesznek vevők...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák