Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz anulu #8 üzenetére

    nincsen baj a metro-val, amig érintőképernyős módban fut. legyen is benne, csak be lehessen állitani klasszikus nézetre is asztali pc-hez, ahol kurvára felesleges az érintőképernyő, és 99%-ban nincs is.
    amit láttam, olvastam, az alapján a win8 még mindig egy teljes értékű pc operációs rendszer, de megfejelték teljes értékű tablet kezelő felülettel és funkciókkal és ezt a tabletes buzulást erőltetik a marketingben is, mert ez most a trend. viszont nem láttam sehol arról irást, hogy konkrétan bármelyik fejlesztő azt mondta volna, hogy: ha továbbra is a klasszikus pc-d előtt ülsz, nicnsen tapizós monitorod, no para, itt és itt beállitod, pipa be és tádáám, márisk a megszokott win7 módon indul.
    de ettől függetlenül nem tartom rossznak, főleg, ha egy teljes értékű thinkpad x tabletre gondolok, ami egyszerre lehet pc és tablet is. azért ez nem rossz. főleg, hogy teljes átjárás lesz a windows phone 8-cal.
    én sokkal inkább arra figyelnék, hogy mit és hova ment, mert ha a buzi cloud-os beállitásokra nem figyeli a zember, akkor simán default oda fogja tolni, egy sörben fogadok rá.....

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák