Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Raymond #24 üzenetére

    figy, aki csak a pénz oldaláról közelíti meg és naponta áldoz a fogyasztói társadalom istenének, az még akkor is imákat rebegne el csak mert felülhet a 20adik század húdenagy vívmányára, ha éppen egy reptéri kihallgatószobában m16os nyomnának a fejéhez és 3x raknák s*ggbe egy gumibottal...

    aki meg olvasott 1984et, vagy vannak elvei, az meg nem azon aggódik, hogy most 2 perccel hosszabb a becsekkelés, hanem hogy zsinórban csak ebben az évben kb ez a tizedik intézkedés amit a terrorizmus miatt hoztak, és köszönőviszonyban sincs a húdenagy demokráciáról vallott szabadságelvekkel. És ugye szept 11 már jó 7 éve volt, szóval igencsak fél100 intézkedésről beszélhetünk.

    Filozófiai oldalról meg nem értem én ezt az egészet.....ha kocsit adnak a seggünk alá, 80 al repesztünk belvárosban, mert aki kocsiba ül, hirtelen olyan húdek*rva fontos ember, h neki smafu a kresz......ha utazni akarunk valahová, akkor rohanunk a repülőre, mert nagyon fontos a célállomáson eltölteni minden percet, nehogy az út alatt átmenjek 2-3 olyan falun amit még nem láttam. Én ennél nyugodtabb alkat vagyok, ablakot le, szép tempóban végig az úton, nézelődve, ha valami szépet látok lehúzódok, lefényképezem, ahova megyek az úgyis ott lesz kis idő múlva is, azzal meg hogy sietek, a halál elől nem tudok elfutni, akkor mi értelme van ? Lassan úgy érzem, hogy a hörcsögök, akik genetikailag fel vannak spilázva, és pörögnek egész rövidke életükben mint a koffeinbomba, azok is nyugodtabb ütemű életet élnek mint mi emberek :(

Új hozzászólás Aktív témák