Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz AxBattler #44 üzenetére

    "Egyébként ha nem lett volna világos: igazából nem Mr. Cook-kal van problémám, hanem a FT döntését nem értem (mint ahogy mások is jelezték), bár az elmúlt évek névsorát visszaolvasva nem kéne meglepődnöm. Ha Jobs vitte a díjat 2010-ben, akkor Cook simán kiérdemelte idén."

    Megkérdőjelezni bármit szabad, sőt. Bár, amit írsz az is tény, ez a FT szubjektív döntése. Ők így látták, Mr. Cook örülhet, ha egyáltalán érdekli.

    A Truh és Welcome nekem zavarja a szép érzékem és a mögöttes tartalom, de legyen ez az én gondom. :)
    Az viszont, hogy hanyagul bejelentjük, hogy az Apple átszervezése az smafu. Nagyobb innováció, mint az n-dik mag egy telefonban vagy mínusz fél femtométer.

    Személyeskedésről annyit, hogy nem Bill, hanem Bill Gates, esetleg Mr. Gates.

    Én is tekergettem a szalagot, hogy ez hogy jön ahhoz, amit írtam, azt nem tudom. Nagyobb tizenéves voltam, a Microsoft korszakban, de ez megint nem témához tartozik...

    "- az Apple iránti olthatatlan gyűlölet vagy a nagy vállalatok iránti, nem indok, hogy megkérdőjelezzük. Köszi a távkiértékelést, most már tudom, hogy igazából mi is a bajom."

    Nem, szerintem te csak spontán kötekedsz, ha bárki más kapja, akkor is ezt írnád. :))
    Ahogy én is mindenkinek szántam a hozzászólást, bár neked címeztem

    Most már csak magamat ismétlem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák