Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz #92253184 #43 üzenetére

    Szerinted a világ legnagyobb cégének átszervezése gyerek játék, nem ismerek olyat ma Magyarországon, aki utána tudná csinálni, de rendben.
    Én sem, de nem a kvalitásait kérdőjeleztem meg, csak nem értem, hogy ettől miért ő az év embere?

    "Hopp, nincsenek érveid. Értem, hogy most nagyon precíznek szeretnél feltűnni, de bármilyen szépen írod le ezek csak magán vélemények, nem cáfolatok."
    Igen, itt a fórumon elég gyakori, hogy véleményezünk ezt-azt, velkám.
    Megcáfolni egy szubjektív döntést meg nem igazán lehet...

    Személyeskedtél egy emberrel, most is azt teszed. Mr. Cook-ot valószínűleg nem érdekelné, engem igen.
    Úgy látom, nem vagy tisztában néhány alapvető fogalommal. Én az itcafé-s cikkben, és a FT-os linken szereplő, a "kitüntetését" megindokló konkrét érveket fogadtam némi szkepticizmussal. A személyeskedés az lett volna, ha az üzleti tevékenységét a nemi identitása, (nem létező) családi botrányai, vagy elviselhetetlen személyisége tükrében ítéltem volna meg.

    Tízen évesen, én is Bill Gates-ez szidtam, ha nem működött a Windows, de eltelt, majd két évtized.
    Nem emlékszem, hogy valaha is szidtam volna Bill-t. Mondjuk 10 évesen még inkább a C64-en tekergettem a kazettákat.

    Érdekeseket írsz Te is...
    - Nem a konverv emberek orra alá dörgőlés a lényeg, hanem hogy kicsit élhetőbb tedd a világot. Te mennyit tettél ezért tru? Személyeskedés valaki?
    - az Apple iránti olthatatlan gyűlölet vagy a nagy vállalatok iránti, nem indok, hogy megkérdőjelezzük. Köszi a távkiértékelést, most már tudom, hogy igazából mi is a bajom.

    Egyébként ha nem lett volna világos: igazából nem Mr. Cook-kal van problémám, hanem a FT döntését nem értem (mint ahogy mások is jelezték), bár az elmúlt évek névsorát visszaolvasva nem kéne meglepődnöm. Ha Jobs vitte a díjat 2010-ben, akkor Cook simán kiérdemelte idén.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák