Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Zirowe #39 üzenetére

    nem kellene ennyire felhúzd magad és nem lenne gond :B sajnálom hogy ennyire magadra vetted, nem volt szándékomban, de továbbra se támasztottál alá semmit abból amit állítottál. hogy milyen jogalapot találnál egy polgári peres eljáráshoz pl.

    az hogy ki hogy kezeli az adataidat az egy nagyon jó kérdés, és innen kintről halvány lila gőzünk nincs hogy hány kis/nagykapu van a dropboxban, a skydrive-ban vagy másban. mindent meg lehet törni, és ha lesz érdek akkor meg is fogják. ha nem kintről akkor bentről, ha nem előbb akkor utóbb. programozók írják azokat a kódokat is amikkel uránfinomítókat nyomnak meg, meg ipari kémkedésre használnak évekig és szakemberek értelmezni nem is tudják mit látnak. a többi meg csak érdek kérdése. ez tény hogy nagyon alap meló volt és elkerülhető lett volna, ettől függetlenül tartom, hogy hiába támadsz azzal hogy az eula nem érvényes és érvelsz jogi utakkal amikor nincs ilyen szabályozás, eleve azt mondtam hogy ez erkölcsi probléma innentől. se több se kevesebb. ha van valami amivel alá tudod támasztani hogy ez több, azt várom szívesen azért.

    és mégegyszer: szerintem kár ezen ennyire felhúzni magad, mert nem volt célom se személyeskedni, se megbántani. egyszerűen nincs igazad ebben a kérdésben szerintem. ez meg előfordul :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák