Új hozzászólás Aktív témák

  • adamklark

    senior tag

    válasz ujvendeg #32 üzenetére

    azta mindenit, nem rövid írás. én annyit fűznék hozzá hogy kicsi a kezem, szóval logikusan kicsi telefont néznék, de mivel sok mindent telefonon csinálok ezért kell a nagyobb kijelző (miért nem veszek tabletet? mert ár érték arányban nem éri meg nekem meg eleve van nekem PC otthon, szóval tökéletes a max 6.8 inch körüli telefon, igen zsebben is elfér tokkal együtt hozzáteszem).

    az okostelefon már tényleg nem csak okos"telefon", hanem konkrétan hordozható PC amivel egyébként telefonálni is tudok, és ezzel semmi bajom nincsen mivel annyit nem telefonálok, fontosabb a többi funkció ami hozzá rakódott, gratulálni kéne a gyártók "kapzsiságának"?

    ezért nézem örömmel hogyan alakul a 'fold' design, mert az pont azt ötvözné ami kell nekem, ha kell kicsi ha kell nagy csak jelenleg eléggé gyerekcipőben jár, szóval jelenleg kizárt nekem.
    azt is megértem ha valakinek a telefon az tényleg telefon és biztos van kimutatható, valós igény rá. ezért se értem a puffogást a kisebb telefonok témája körül, elfér egymás mellett a kettő.

Új hozzászólás Aktív témák