Új hozzászólás Aktív témák

  • X3B6O0X

    aktív tag

    Én támogatom, de lenne néhány feltételem. Valószínűleg célhardver kellene, ami a következőket tudja:
    -Csepp-, por- és ütésálló
    -Kamera nuku (minek?)
    -Csak Wifi, semmi SIM kártya (Ezzel elkerülhető az órai másra használás, mivel a Wifi adatforgalma ellenőrizhető)
    -Kapacitív stylus (Mert a kézírás nagyon fontos, plusz a rajzórát is ki lehetne váltani vele, nincs több grafittól koszos kéz)
    -Azért ne egy e-book reader tudását hozza hardverileg (kétmagos proci, 1 giga RAM, 10 colos képernyő mondjuk 1280x720-as felbontással)
    -A végletekig lecsupaszított formaterv
    (-Esetleg egyedi OS)
    Én biztos boldogabb lennék, ha csak egy ilyet kéne vinnem iskolába, a házi feladat, a dolgozat, a szorgalmi begyűjtése egy pillanat lenne, a gyerekek háta sem menne tönkre (jó, mondjuk most sem megy, csak sok a hisztis fiatal), a szakadt, kakaós, olvashatatlan könyvek (pl. sajátjaim) végleg mennének a kukába.
    Egy jó árcédula esetén pedig az állam is megfontolhatná a támogatását. Mondjuk szerintem nem nagyon kerülne az egész 50k-nál többe.

    "...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Új hozzászólás Aktív témák