Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    Azért ennyire felkapott mert sokan használják. Ha egyszer sokan azt hiszik, hogy hibátlan tökéletes készüléket készít a az Apple, akkor miért ne kapnák fel a hibákat. Gondoljatok csak bele hányan használják a 4S-t. 3 nap alatt 4 milliót adtak el. Azért adhattak el belőle ennyit mert a vevők azt hiszik hogy jó. Elvárják, hogy jó és ha felmerül egy olyan fontos egységnél, mint az akkumulátor egy hiba akkor az tényleg baj.
    Ha ennyi telefon van forgalomban akkor biztos többen is észlelik a hibát hiába mondja az Apple, hogy kevesen szóltak hogy hibás a készülék.
    Egy másik márkájú telefont biztos nem vesznek meg ennyien az első napokban szóval nem észlelik ennyien a hibát és nem is ennyire népszerűek és ezért nem lesznek felkapottak.
    Én nem azt mondom, hogy az Apple készülékei nem lehetnek hibásak. Szerintem ugyan ugyan olyan rosszak mint a többi egyébként.
    Én azt mondom, hogy egy népszerűbb több készülékkel forgalomban lévő telefon hibáira jobban odafigyel nyilván a sajtó, mivel több embert érint és ezért nagyobb a hírértéke. Szóval ez nem szerintem nem bolhából elefánt. Ez csak a vonzata a készülék népszerűségének, ha nem istenítenék ennyire nem lenne ez a cirkusz.

Új hozzászólás Aktív témák