Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz lezso6 #42 üzenetére

    Nem, akkor félreértetted, vagy nem egyértelműen fogalmaztam.
    Én soha nem mondtam, hogy az összeszerelési minősége miatt aprítódott fel könnyen. Azért aprítódott fel később, mert szétesett 3 darabra: hátlap, akku, telefon és így darabokban nem volt akkora súlya, hogy becsússzon a pengék közé, hanem csak pattogott a forgó pengéken.

    "1. A súly és minőség között nem feltétlenül érdemes párhuzamot vonni."
    ezzel egyetértek, hiszen pl. az iPhone5 is könnyebb az S3-nál, mégis jobb minőségű (és ezt most nem Apple fanként mondom, mert szeretem a telefonom, de van mellette HTC-m is).

    "2. Az S3 pont nem hulladék minőségű."
    Hát, a kategóriájához mérten? De. Szerintem nagyon nincs rendben a dolog. Az egy dolog, hogy műanyag és nem szeretem a műanyag telefonokat, de a műanyagok közül is a rosszabbik fajta, legalábbis érzetre biztosan. Ez egy 50 ezres telónál lenne rendben így.

    "3. A videóban mindkét telefon egyszerre hullott darabjaira."
    Ezt mondod, rögtön utána meg "Én azt láttam a videón ..., hogy a samsung tovább bírta, így pár másodperccel megnyerve a tesztet." Ez az ellentmondás.
    "mivel könnyebb, azaz rosszabb minőségű" --> jajj hol írtam én ilyesmit? főleg úgy, hogy az S3 nehezebb!

    Az egész mondandóm lényege nem a tömegen van, hanem azon, hogy ez egy hülye teszt, mert ha elvonatkoztatunk attól, hogy egyáltalán nem mutat meg semmit (mert ugye semmi köze a valósághoz), még akkor sem mondhatom, hogy "jó rendben volt ez a kis videó", mert a videóban a késekkel nem egyszerre találkozott a két eszköz.

    rudi: hát szerintem is, főleg, hogy talán pár Sonim, vagy esetleg Mobiado, vagy Vertu jó tömör telefont leszámítva kb. minden más mobil szinte azonnal ledarálódik.

    sirály12: nem is mondtam, hogy rendben van a kopás, mert nincs, de hát ez van. Viszont én a példában szereplő iPhone 5-ről beszéltem, az pedig "nem tiszta üveg", az a 4 és a 4s volt.
    Szóval nem látom, hogy hétköznapi használat során miért lenne ellenállóbb az S3 :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák