Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #95590400 #38 üzenetére

    az ilyen egyetértek, de ezt meg azt elítélem dolog, meg tipikusan az, amikor valaki kurva is akar lenni, meg szűz is maradna

    Ha lenne valódi kapcsolat a két dolog között, akkor azt mondanám, hogy igazad van. Viszont a Sony-Geohot ügybe az Anon egy külső résztvevőként, hívatlan vendégként szól bele, tehát az, hogy én mondjuk azt mondom, a Sony antipatikus módon intézi az ügyeit, nem jelenti azt, hogy egyet kell értenem minden ellene szóló cselekménnyel, vagy ellene advokáló egyénnel/csoporttal.

    nem igazán hiszem, h az amit csinálnak, valami iszonyúan veszélyes lenne a társadalomra

    Én ezt nem is mondtam, bár azt továbbra is állítom, hogy nem feltétlenül előnyös azok számára, akiken segíteni akarnak. Sőt, én abban sem vagyok biztos, hogy segíteni akarnak, öncélúnak tartom a megközelítésüket, afféle önjelölt rögtönítélő bíróságnak tűnnek, csak látható távlati célok nélkül. Nem látom a rációt benne a Sony ügy kapcsán. Ezért mondtam, hogy kb. olyan, mintha én lehugyoznám a Sony székház falát. A véleményemet kifejtettem, még esetleg vicces is és páran tapsolnak hozzá, de alapvetően nem történt semmi.

    jelen esetben a fejbelövés talán nem járna ki nekik.

    Nono, én nem írtam ilyet, de a topikban egyelőre más sem.

    de ez is attól függ, mit akarnak és kitől

    Én úgy vettem észre, hogy ők csak reagálnak, mint akár én vagy te, csak nem kommenten, hanem ionágyún, meg számomra antipatikus, nagyzolási vágytól és képzelt hatalmasságtól enyhén szagló bejelentéseken keresztül. Magyarán a tevékenységük (számomra legalábbis) nem véleményformáló.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák