Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    igazából csak arra akartam célozni, h elég lehet akár a szomszéd lakásig menni, ha egy csoporttagra kíváncsi az ember. nem igazán hiszem, h az amit csinálnak, valami iszonyúan veszélyes lenne a társadalomra. egyelőre még nem inkubátorokat állogatnak le. leáll néhány weblap, nagy ügy, néhány rendszergazda őszülni kezd, ésaztán.
    azt sem gondolom, h én, mivel nem csinálom, erkölcsileg magasabbrendű lennék, vagy éppenséggel söpredéknek kellene tartanom a csoport tagjait. bár nem látogatom 4chan oldalt sem, és nem telepítek ddos progit sem.
    az ilyen egyetértek, de ezt meg azt elítélem dolog, meg tipikusan az, amikor valaki kurva is akar lenni, meg szűz is maradna. szerintem a sony egy rusnya csúf multi, bőven kijár nekik egy ilyen kis fricska, a polgári tiltakozás, ne adj isten engedetlenség keretei közé eddig nekem bőven belefért, amit a csoport csinál. a példabeszéd 2. feladata az lett volna, h különböztessük már meg a petárdadurrogatást a bombáktól. jelen esetben a fejbelövés talán nem járna ki nekik. de amúgy benne van a pakliban, h eldurvul valami, tömegek lesznek állás nélkül, közmű nélkül, fedél nélkkül, mert beüt az ano cunami.
    alapvetően eddig leszartam azokat az oldalakat, amiket nyuvaszottak, nyilván ha a gmail fiókom állna le, lehet nem lennék ennyire megértő (bár van másik, de mostanában mindent arról bonyolítok). de ez is attól függ, mit akarnak és kitől. adott esetben még lehet meg is szüntetném a fiókot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák