Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz vicze #6 üzenetére

    Ez azért így nagyon nem igaz.

    Kombó takarító gépek egyik sem igazán jók. Kényelem sincs meg velük mert kézzel kell cserélgetned a felmosós dolgokat alatta, az nem sokat ad a dologhoz.
    Nem tudom hogy hátrány -e. Külön gépük van ami felmos. Plusz hely, de megadja a kényelmet teljesen. Amit a kombi gépek nem tudnak.

    Lidar sosem volt rajta, kameráztak. Nem mondom lehet így első hallásra lidar jobb, de hogy a kamerással sincs semmi gond az is biztos. Dupla kefés szabadalmuk ér valamit?
    Nos az egy kefével soha nem lesz behozható. Kínai gyártó? Szemetet gyártanak, hagyjuk már.
    2 év után kukázod és veszed a következőt, talán még 2 év után kapsz hozzá kopó alkatrészeket de amúgy nulla a támogatás.

    Hogy állnak a piacon nem tudom, de hogy nem lennének jók, az azért nem igaz. Másodlagos piacon is veszik őket ellenben a kínaiakkal.

    Érdekes lesz mit kezd vele az Amazon...

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz vicze #8 üzenetére

    NA ezt a videót még nem láttam, reméltem, hogy eljutnak egyszer ide a gyártók.

    NEkem ideális lenne a Roborock cucca, lehet az ára meredek lesz, de egyszer be akarok ruházni erre, mert ez az amire szükségem van. :D

    Ezek a cuccok mindennel is megbirkóznak, ha szőnyeg, akkor alkalmazkodnak, ha padló akkor szintén.

    Szinten teljesen automata a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz vicze #11 üzenetére

    Áh :D annyira nem is kell.

    De egy olcsóbb Robo cucc is már előrelépés lenne a Mi Robot Vacuum-hoz képest, ami talán már 4 éve gyűjti a szöszmöszt. :D

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • fecke78

    senior tag

    válasz vicze #6 üzenetére

    "Egyetlen újításuk az autó ürítés volt és konkrétan hónapok alatt átvette mindenki, megkerülve a szabadalmat rá."
    azaz ellopták a kínaiak ...
    Annyira fikázod a roombat , akkor miért van ,hogy mindenki csak rinyál a xiaomi meg a hasonló kinai csodákra , tele a fórum velük , itt is . Drágább a roomba , nem mindenki tudja megfizetni , de azért ne mondjuk már rá, hogy szar

    [ Szerkesztve ]

  • Benőke

    őstag

    válasz vicze #8 üzenetére

    1500EUR egy ilyen vacakért 0 támogatással? :Y Tök olcsó :D
    Valóban ebben le voltam maradva. Mondjuk fura hogy felmossa a szőnyeget is.

    Hogy oldom meg hogy legyen fény a lakásban? Nappal süt a nap... Felénk legalábbis... :K

    Mindenben gyengébb minőségű a kínai, sokan kapálóznak ellene, de prémium gyártók miután megszívták a minőségzuhanást vissza is költöztették a gyártást. Ha meg nagyon odateszik magukat akkor egy fillérrel sem olcsóbb cserébe ugyan annyi vagy drágább. Akkor meg nem a kínai lopó másoló kommunista Kínát támogatom...
    Elég kevés gyártónak sikerül meglépni hogy jó, elfogadható minőség legyen.

    Kamera nem a kínai robotporszívók találmánya. Elég régi találmány már. Haverom mutogatta hogy milyen jó lesz mert ha a kutya balesetezik nem keni szét, majd az orrunk előtt szétkente :) Ötlet jó de sok fejleszteni való van még ezen. Egyébként le vagy maradva mert már van amin van kamera... Eléggé egyoldalúan tájékozódsz...

    2-3 éves iRobot hasznontalan? Akku cserével 10 éven át megoldja a problémát anélkül hogy a kitakarításán kívül bármit kéne ezzel kezdeni. Mint írtam és mint sikerült kegyesen átsiklani felette hogy 2 éves kínai vackokhoz már nem veszel sem kefét sem semmit. Nekem nem jelenti azt a kényelem hogy 2 évente ezzel szórakozok, milyet vegyek... stb. Megveszem és karbantartáson kívül el akarom felejteni 10 évre, és nem érdekel mik az új fejlesztések. Ez az átlag júzer. Látom mit küzdenek vele hogy alkatrészt szerezzenek aztán ha megjön nem, az után gyártott, nem pontos, nem jó minőség még az eredetit se éri el. Lemegyek a boltba és megveszem.

    Nem tudom hogy állnak anyagilag, nem követem. Remélem maradnak, kínai xarokat amikkel küzdeni kell, hogy szerzem be a kopó dolgokat, meg a föld túlsó oldaláról rendelgetni. 2 év után semmi, nulla. Ja és el kell fogadni hogy a Kínai kommunista párt benézhet a lakásomba. Nem kösz. Inováljanak amit akarnak. Kenjék a hajukra. Tökéletesen teszi a dolgát az iRobot.
    Sajnálnám ha eltűnnének. Max újra kéziporszívózunk.
    Ugyan annyiért nem fogom megvenni a kínait. iRobot szintű terméktámogatás nélkül nem is lesz esélyük elterjedni. Rendelgesd az aliról, meg vadászd, a júzerek megnyomják a piros x -et. Én is.

    Értelek, jó a fejlesztés, szerintem jó hogy fejlesztenek ennyire... Verseny kell...

Új hozzászólás Aktív témák