Új hozzászólás Aktív témák

  • Vole

    tag

    válasz gabor7th #2 üzenetére

    "Szerintem ki fog majd derülni, hogy ez nem egy életképes dolog."

    Szerintem meg pont az ellenkezoje.

    "Időjárás miatt is lehet nem szállhat fel."

    Nyilvan van olyan szelsoseges idojaras, amiben nem tudnak majd a dronok felszallni, de ez ugyanugy igaz a kiszallito furgonra is. Majd kimegy amint elvonult a tornado. :)

    "Csak kicsi csomagot vihet."

    Az Amazon -on arult termekek nagyobb tobbsege ilyen. Es attol, hogy nem alkalmas MINDEN csomag kezbesitesere, attol meg a tobbseget vihetik ilyenek. Ezzel is nagyon sokat sporolnanak.

    "Az aksija nem bírja sokáig."

    Az akksi mint olyan ujratoltheto es a jovoben valoszinuleg nagyobb energiasurusegu akksik jelennek meg. Nyilvan megvannak a korlatai egy ilyen dronnak, ahogy minden masnak is. Ezert lenne jo megoldas a UPS elkepzelese, ahol a futar nem hazhoz viszi a csomagot, csak a celterulethez kozelebb, onnan pedig a dron, egyszerre akar tobb is, tobb celponthoz.

    "És... lehet, hogy a milliomosok környezetében működik, de problémásabb helyeken szerintem vadászni fognak majd rájuk."

    Es mihez kezdenek majd veluk, azon felul, hogy ez lopas lenne ami ugye buncselekmenynek szamit, ergo buntetheto? Annyira nem draga egy ilyen dron, hogy az alkatreszek miatt megerje ezekre vadaszni. A vilag jobbik felen azert nem a kabellopas a jellemzo, de ettol meg nem "milliomos kornyek". :)

Új hozzászólás Aktív témák