Új hozzászólás Aktív témák

  • Möhe

    addikt

    válasz kleinguru #2 üzenetére

    A konkrét különbséget nem tudom megmondani. :(
    Csak azt ,hogy a kocsi állapota és a költségeket nézve ( a szervízt is, ami nem 2 fillér volt) ,kb azonos árban vagy picit jobban jöttem ki az egészből,mintha itthon vettem volna meg. Ez nagyban hozzájárul,hogy fészen a keresett kocsi is ritkán bukkan fel, hahu-n szintén,de ha mégis akkor el vannak szállva az árak.
    Alapból egy jó kis kalandnak indult.Csak ugye a váratlan helyzet ami a hivatalnál fogadott,az kicsit hazavágta a lelkesedést.
    Elsőre egy olyan példány lett kiszúrva ami fleújítós és ezért tréleres hazahozatal lett volna a cél. Ennek addig sikerült utána mennem,hogy kb 100Ft/Km áron ment volna ez a művelet.Ez ott akadt el,hogy nekünk nem ment a flamand/orosz nyelv,neki az angol.

    A másik a "gyűjtőtréler" lett volna,de sajnos az illető aki ebben segített volna, munkahelyet váltott és külföldre ment.

    A nepperes behozós meg sem fordult a fejemben, nem ismerek ilyent személyesen, ezért ez alapból kiesett.

    Ettől függetlenül,ne riasszon el senkit,hogy utazzon a kocsiért így vagy úgy. Én is nagyon kényelmes vagyok ,de egy ilyen út élmény is egyben,meg azért zsebben is maradt nem kevés pénz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák