Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thiclyoon

    aktív tag

    válasz Syl #14 üzenetére

    A #7-esre reagáltam, abban nem volt - a #9-esben viszont valóban megtaláltam.
    Én nem tudom ki ez a Jeffrey Paul :) de elhiszem neked hogy érti a dolgát. Amit írtál, arra azonban csak azt írta mindenféle valós alátámasztás nélkül (lehet a kisbetűs részt átsiklottam), hogy "These requests go to a third-party CDN run by another company, Akamai." - persze kár ezen lovagolni, elhiszem, hogy valóban így történt. Azóta viszont - ezt is ő írja - "they’re deleting their IP logs, encrypting their shit, and letting you turn it off." Akinek nem tetszik a apple policy-ja (persze, kinek tetszene? de ha nincs jobb, nem fogok magamnak írni egy os-t), szerintem nyugodtan választhat más eszközt. Vagy az appokat csak offline indítsa el. Vagy nem tudom, más megoldást nem látok hirtelen. Mondjuk pont a napokban nézelődtem open source témában (gondoltam hátha tanulok valamit, ha már a munkámhoz kötődik), azok alapján én inkább messze kerülök minden open source nagyobb projektet :C szóval a linux kiesik, a win alapból off (kinek ilyen, kinek olyan szempontból, én munkára biztos nem fognám be, játszani viszont kiváló). Visszatérve az eredeti témához: nehogy bárki azt gondolja, hogy androidon jobb a helyzet. Hiába open source, ha mindenki azt rak bele, amit akar. Az appokról nem is beszélve, az apple storejába legalább valami minimális lécet meg kell ugrani - a google azt hiszem idén fog szigorítani végre valamit, meglátjuk mekkora sikerrel.

    Illetve remélem, hogy akkor a Steam is és minden hasonló hely kapni fogja az ívet, mert ugye ők is leszednek egy adagot - 2018-ig 30% volt, azóta 10M dollárig 30%, utána csökken valamennyit. Ezzel szemben a Google konstans 30%-ot vesz le tudtommal, az Apple meg a Fortnite vita után módosította, hogy (talán) 1M dollár alatt csak 15%-ot. Ezek közül bárhogy nézem, az Apple-é a "legszolidárisabb."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák