Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Jack Hunter

csendes tag

LOGOUT blog

Tartom magam ahhoz, hogy mindenkinek az a jó cucc, ami saját magának jól szól.Viszont az írásodból azt szűrtem le, hogy szép is, jó is ez az új zenegép, de mégsem olyan,amilyet elképzeltél.Még tart az újdonság varázsa,élvezed az új funkciókat, de belül már motoszkál a kisördög, és kicsit megbántad már a vételt. Talán jobb lett volna, ha azt félmilliós cuccot tuningoltad volna abból a pénzből, amennyiért ezt vetted.Lehet, nem olyan szép már, és butább is, csak rajtad áll, hogy nézegetni akarod és beszélgetni vele, vagy csak szimplán, hallgatni hosszan,sokáig,élvezettel.

A nevem Junter.Hack Junter.Sokol rádióval hifizek,de arra sincs mindig keret.

• Jack Hunter

csendes tag

LOGOUT blog

válasz AuraSync #3 üzenetére

Nem akartalak megbántani.Nem is azt mondtam, hogy rosszat vettél.Csak úgy láttam, hogy kissé csöbörből vödörbe effektus van.A régi nem úgy szólt ahogy szeretted volna, plusz nem használtad ki, a mostani meg még nem olyan, amilyet akartál.Én szurkolok neked,hogy összejöjjön.Mindenesetre mielőtt megvettem volna ezt a soundbart, elmentem volna hallgatózni, (nem médiamarkt) hanem normális hifi, házi-mozi bemutatótermek, ahol készséggel segítenek megtalálni az ízlésedhez, helységedhez megfelelő darabot.Én is végigmentem ezen a pokoli úton, nemrég írtam is róla,hogy több év után találtam,építettem meg az igazit.Szóval kíváncsian várom, milyen lesz, ha meglesz hozzá a kit. :K

A nevem Junter.Hack Junter.Sokol rádióval hifizek,de arra sincs mindig keret.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés