Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• AuraSync

senior tag

LOGOUT blog (1)

válasz Hieronymus #8 üzenetére

"Jobban kihasználható a rendelkezésre álló hely. Tágasabb a sztereó és a térhatás hangzás."

HA VAN HOZZÁ HELYED.

Gyere el a szobámba azt rendezd el a 8 hangszórót illetve nem is, igazi Atmos kell az meg 10 hangszóró. :D

Az előbb megnéztem a Netflix-es Nightbooks című filmet (5.1-be) hát vissza kellett venni a mélyet nullára mert 30-as hangerőn (100 a max) rengett a szoba attól a kemény 28 wattól amit tud a mély.
    Amúgy Rear nélkül is simán élvezhető volt a film betöltötte a teret a SB 30-as hangerőn.
    Nyilván 10-es hangerőn ez nem így jön le.

"A hagyományos szatellit hangszórókkal szerelt házimozik továbbra is előnyben maradnak"

Ezt már feljebb egyszer leírtam, hogy ez a SB dolog nem váltja ki az igazi sok hangszórós rendszereket és a bejegyzésemnek nem az a lényege hogy rávegyelek téged meg a másikat, hogy SB-t vegyél 7.1 helyett.
    Itt arról van szó, hogy egy 190k-s eszközzel az én KIS SZOBÁMBAN eltudtam érni a sztereó rádióerősítős rendszeremnél egy kicsivel több térhatást.
    Ha te kihozol 190k-ból egy ÚJ 7.1-es rendszert valódi Dolby Atmos erősítővel akkor emelem kalapom és dobom ki a kukába a SB-t. :R
    Bocs 260k-ból mert a Surround Kit 70k-ba fájt.

Van fent HASZNÁLTAN aprón komplett Atmos rendszer kemény 600k-ért jó kiinduló pont lesz. :D

[ Szerkesztve ]

S20+ 5G / Tab S6 LTE / RX100 VI / Watch Fit / Band 6 / Q80T 65" / Q800A / PS5 / Series X / Intel NUC

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés