Új hozzászólás Aktív témák

  • wasd1623

    csendes tag

    Felét amit szájukba adtál nem is láttam tőlük. Tagja vagyok a "Magyar Lapos Föld társaság" csoportnak facebookon, ezért néha kidobja newsfeedemen miket írnak. Zsidózni pl egyszer nem láttam őket.
    Úgy érzem meg kell jegyezzem hogy én magam nem vagyok laposföldes, csak 1-1 ott elhangzó vita érdekes tud lenni.

    " Vita szintjére nem alacsonyodnak le,"

    Látom te sem alacsonyodsz le vita szintjére, inkább itt mocskolod őket a hátuk mögött. Ha vitázni támadna kedved velük, a lapos föld facebook csoportban megteheted. Public group, úgyhogy nem kell tagja legyél hogy odaírj.

    Ha valami gondod van elméletükkel, a mocskolódás helyett azt javaslom próbálj meg valamit kezdeni a lézerfénnyel mért eredményeikkel. Ezek a mérések szerint sík a vize a balatonnak, nem mutat görbületet.

    Hogy mit is mértek pontosan?
    A balatonon 5 km-rel arréb a lézerfény ugyanolyan magasságban volt, mint a fényforrás helyén.
    5 km távolságon a gömb modell szerint majdnem 2 méterrel lejjebb kéne lennie a lézerpöttynek, vagyis nem kéne látszania egyáltalán.
    Ha a föld gömbölyű, az azon elhelyezkedő vízfelületeknek is görbéknek kell lenniük.
    A mérésről itt van a videó : https://www.youtube.com/watch?v=cNEUOnlcIAQ&t

    "
    Ma Magyarországon a társaság vezetője Székely Sándor, aki szintén egy feltaláló. 2004-ben az öngyújtógázzal működő Thermoflash fűthető-hűthető motorosruhát szabadalmaztatta, amelyért később Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter ki is tüntette a "A hónap induló vállalkozása" díjjal 9 évvel később, de ezen már ebben az országban meg sem kell lepődni."

    Ennek mi a jelentősége a laposföld-elmélet szempontjából? Hogy feltaláló és díjat kapott érte? Ha hasznos dolgot talált fel, miért ne kaphatna érte díjat?
    (nem tudom mennyire nagy szám a találmány, nem is érdekel igazán).
    Ha a lapos föld elméletért kapna díjat, még megérteném, hogy beleírod a cikkbe. Ennyi erővel azt is beleírhattad volna hogy 175 centi magas és szereti a tejbegrízt.

    "Talán ennek is köszönhetem, hogy ez a laposföld-"elmélet" (tudományos szemszögből ez nem elmélet, de mivel így híresült el, így is hivatkozok rá) talán még az átlagnál is jobban felidegesített."

    Nem kell hogy idegeskedj rajta. Ha igazuk van, az ő álláspontjuk fog érvényesülni, ha pedig nincs igazuk, akkor meg úgyse érnek el vele semmit (azonkívül hogy elvesztegették az idejüket egy értelmetlen dologra)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák