Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) TrollBalint

TrollBalint
(őstag)

"...kormánytámogatással érkezett 2 milliárd eurónyi befektetést jelentősen meghaladó, összesen csaknem 8 milliárd forint értékű beruházásról tárgyal..."

Nincs itt elírás? A 2 milliárd euró az ~600 milliárd forint, ahhoz képest bagatel a 8 milliárd forint, nemhogy jelentősen meghaladná.

Két IBM PC/XT/AT/... beszélget: - Tudtad, hogy mi kompatibilesek vagyunk? - Heeeeeeee.... ?????

(#2) dajkopali válasza TrollBalint (#1) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

köszi, ezen átfutottam :R
de nem tudom, mit akart mondani, mindenhol ez az mti-közlemény jelent meg, és ott ez szerepel
(beteszek egy kérdőjelet :) )

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) bambano

bambano
(Jómunkásember)

átadták a székházat? Hol?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#4) dajkopali válasza bambano (#3) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

köszi, pótoltam

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) Mr K

Mr K
(tag)

"A szíved fog megszakadni, ha meglátod, milyen körülmények között dolgoznak korunk királyai, a programozók az ország legnagyobb programozópalotájában" - 444.hu

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6) Realradical válasza Mr K (#5) üzenetére

Realradical
(őstag)

Így első ránézésre egy elfajzott open office-ban ahol létezni is egy külön művészet.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#7) cain69 válasza Realradical (#6) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

ez egy kib@szott varroda.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#8) jonnyjoker01 válasza Mr K (#5) üzenetére

jonnyjoker01
(PH! kedvence)

Hamar átestünk a nyitóbeszédeken, ahol - büszke is voltam rá - a sok simabeszédű külföldi topmenedzsert lepipálva csak a kormányt képviselő Vargha Tamás államtitkár tudott emlékezeteset nyújtani, amikor azt fejtegette, hogy a magyarság ezeréves múltja teszi lehetővé, hogy az ország ilyen sok nemzetközi szinten is menő IT-szakembert mutasson fel. Hát igen, azok a legendás etelközi Python-tanfolyamok, amikről a nyominger vizigótok csak álmodozhattak a koszvadt kunyhóikban, miközben BASIC-ben próbálták lemodellezni Kürtgyarmat lovasíjászainak várható mozgását!

:)) :C

Üdv. Johnny

(#9) nyunyu

nyunyu
(PH! félisten)

MT székházat nem akarják még hivatalosan átadni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.