Hirdetés

2018. július 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Gondolom ez is hozzájárul ahhoz, hogy Indiában olcsóbban adják a telefonokat. Kíváncsi vagyok a Samsung vs Xiaomi csatára, bár elég sokan laknak Indiában, nyilván nem mindenkinek kell telefon, de lehet megfér a két gyártó egymás mellett úgy, hogy bőven növelte termelékenységét.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#2) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Azta...... Ez agyár nagyobb, mint a Mercedes gyára????

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#3) DS39

DS39
(PH! kedvence)

Szép. Meg gondolom Indiában olcsó a munkaerő.

(#4) Syl

Syl
(PH! nagyúr)

Tyűűű, el vagyok én maradva... Azt tudtam, hogy a nagy világcégeknek Kína már túl drága és inkább Vietnamba és Indiába viszik át a gyártást, de hogy már a kínai cégek is?

Words cannot express how much i don't care

(#5) Polarstar válasza Syl (#4) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Mi az hogy!

És egyszercsak elkezdenek erre is terjedni, mert a magyar cégek is olcsóak pedig. :D

Blackberry ID on BBM: 2C17F2DC és 2BE08052 Az új Blackberry K2 mobilról több mondat érkezik a t.me/crossnordic oldalon! Pattanj fel ide!

(#6) KFORboy válasza Polarstar (#5) üzenetére

KFORboy
(fanatikus tag)

Magyarban nem találnak 99 centes órabérre embert :DDD

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#7) Feketelaszlo válasza Syl (#4) üzenetére

Feketelaszlo
(senior tag)

Azért ha egy kicsit olvas valaki a sorok között kivillan, hogy ez nem feltétlen az olcsó munkaerőről szól - hanem arról, hogy az indiai piacban óriási növekedési potenciált látnak. Az export része már inkább csak a kormány terveinek való megfelelés.
Egy indiai oldal szerint a Samsung 2020-ra 30%-os exportot prognosztizál ebből a gyárbővítésből, ami abszolút mértékben persze még mindig sok lehet, de így relatíve azért nem egy nagy szám. S itt is főleg Afrikát meg Közel-keletet emelik ki, tehát nem hiszem, hogy a mi következő rádiótelefonunk Indiából kerülne ki.

[ Szerkesztve ]

(#8) btprg

btprg
(lelkes újonc)

Indiára inkább atomot kéne dobni, nem gyárat építeni.

TYAN TAHOE-II (2x Pentium II 266MHz) - ELSA S3 Vision864 - Provideo Voodoo2 SLI - Sound Blaster 16 - Windows NT 4.0 & Windows 95

(#9) big-J válasza KFORboy (#6) üzenetére

big-J
(őstag)

Meglennel lepodve a foxconn-os es a magyar biorobotok berkulonbsege milyen kicsi. Itt nincs nyersanyag, az a legnayobb baj.

(#10) myckie2 válasza btprg (#8) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Ha ennyire általánosítunk akkor az országok 99%-ra atomot kellene dobni.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#11) big-J válasza myckie2 (#10) üzenetére

big-J
(őstag)

Miből gondolod, hogy nem ért egyet azzal is? :D

(#12) L3zl13 válasza myckie2 (#10) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

Akkor már végezzünk rendes munkát és kapjon mindenki.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.