Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz KISDUCK #16 üzenetére

    " ... akkor is elterjedt volna ... "
    Ezzel vitatkoznék (bár nyilván parttalan lenne, mert egyikőnk sem tudja hitelt érdemlően bizonyítani az állítását, plusz kb. - a jelen szempontjából - mindegy, hogy kinek van igaza). Az alma sajnos nagyon komoly hatással van az iparágra. Ezt szerintem többször bizonyította. Persze sokan utálják, ezért, de én igazából megfordítanám a dolgot. Pisztolyt tartott valaki a sok copy-paste gyártó fejéhez, hogy másolják? Nem. Ők ennyire szolgalelkűek.

    Engem inkább tényleg az érdekelne, hogy ha ilyen gamer mobiloknál oda tudnak figyelni rá, akkor a többinél miért nem? A kulcsszó szvsz. a változatosság / választék. Ma én azt látom, hogy mind méretbe (ez a másik gondom), mind kialakításban csak egyféle mobil létezik (~99%-ban): a nagy és lyukas kijelzős. Pont.

    #18 noisia
    +1
    "A presztizs fogalmát is értem, de amikor kihagynak egy 1 dolláros értesitőledet a telefonok 99%-ából, akkor nem veszem be hogy nem a pénz/profit diktál ... "
    És akkor azt a kérdést is lehetne boncolgatni, hogy mire lenne kereslet. Ez ugye örök vita itt a fórumban is. Mindent bele gamer mobil vs. tisztességesen összerakott kompakt (!) telefon vm. normális (nem csúcs) SoC-al. Csupa olyan kérdés, amit én tök szívesen feltennék az érintetteknek ...

Új hozzászólás Aktív témák