Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Mentolka #21 üzenetére

    Természetesen mindenkinek mérlegelnie kell mi éri meg neki, szüksége van e arra amit nyújtani tud . Ezek a monitorok jelenleg a Freesync 2 vel a csúcsot képviselik játékhoz adott felbontásban.
    A HDR mellett, ami nem elhanyagolható hozzá adott érték szerintem, mint írja a cikk is az sRGB színtér kétszeresét le kell tudnia fedni, valamint alacsonyabb késleltetést kell tudnia. Ez garantál egyfajta minőséget szín és elektronika terén. Attól hogy valami 144 Hz és 32 " nem biztos , hogy jó képminőséggel rendelkezik mert a freesyncet minden szarra rányomták anno sajnos. Mint írtam a legolcsóbb ilyen tudású monitorok 170 K- 180 K tól felfele vannak.
    Szerintem a HDR egy baromi jó cucc filmnézésnél és játéknál egyaránt, FC5 ben találkoztam először az igazi HDR élménnyel és levett a lábamról. Amúgy az alacsony késleltetés számomra talán még fontosabb és így egybe véve megérheti a felárat, hogy az ember tudja hogy a piacon lévő egyik legjobb tudású 1440P monitort kapja meg ennyi pénzért. Ez kb hasonló, mint a Gsync nvidiánál ahol szintén garantálva volt egy minőség, igaz borsos áron.
    ÉN egyébként egy Gsync monitort váltottam le erre, ami most van, nem bántam meg, már csak a méret miatt sem.( ott ezért az árért 27 " fért bele TN panellel)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák