Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Silentfrog #45 üzenetére

    Elmondom neked a saját példámat! :R
    Anno akkor hozhattam el a Nokia 808-at részletre ha a smart4-be beszállok 2 évre. Ez ebben az évben novembernek fog lejárni. Jónak tűnt bár ismertem a feltételeket. Amikor beállt a tiszta hónapom kiderült, hogy vannak ott még apróságok. Én gyakran keveset dumálok. Csak a KD havonta több száz ft. SMS-t is néha szoktam írni, az is méregdrága. A lényeg, hogy a 2év alatt 90%-ban megmaradt a hálózaton kívüli dumálás. Kifizettem a 83XX-et meg a KD-ből és egyebekből összejövő apróságokat így a havim úgy ,hogy spórolok is közel 10k lett. Persze ez sem azonnal derült ki.
    A sok apró kis szarság miatt a havidíjam nem kerül felhasználásra és fizetek minden szarért. Egy sms egy csöri stb. Ha a havim full szabadon fel lehetne használni nem lenne gond. Ez a kis lépés feltette az i-re a pontot.
    Namásmost bnőm kártyás. Ő a másik felén van az egésznek. Méreg drágán hív és a netcsomaga sem elég a hónapra. Én nem tudom kihasználni amim van, ergó feleslegesen fizetek, ő meg a kártyásába irreálisan sokat öl, hogy működjön. Egy időben néztem a kártyást meg számlást és rendkívül okosan van megalkotva, nagyon furmányos. Kiszúrás az egész.
    Amikor majd lefelé váltok más jellegű gondok lesznek. A net része talán kitart a mostani biztos helyett. A hálózaton belüli keretem biztosan kifogy és fizetem a kívüli 3X ft-os percdíjat, a hálózaton kívüli megint megmarad. Eredőben mi lesz? Az, hogy még a jelenlegi 83xx-re rájött kb 1000ft plusz, addig ha kisebbre váltok arányosan több jön majd rá. Smart 3-ra olyan 2000-et tippelek. Jelenleg a telenornál nincs korrekt díjcsomag! Legalábbis annak aki a földön jár számlaösszegek terén. Gyanítom a másik kettőnél sincs, sőt rárakom a havi fizum, hogy a 3 fő szolgáltatónak közvetlen vonala van a másik felé. Ha értitek.
    Gondolkodtam visszatérni a kártyára, kicsit számoltam és közel ott tartanék ahol számlával. Igazság nem lesz.

    Flotta... Meg tudnám oldani így úgy, pofátlanul olcsó lenne, de nincs abban a felállásban net. Innentől kiesett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák