Új hozzászólás Aktív témák

  • marcee

    addikt

    Főnököm 79 éves feleségének volt a legutóbbi készüléke egy Nokia 206(?). Világ életében Nokiái voltak, úgy voltunk vele, hogy mindenképpen nyomógombos Nokia kell, ha nem akarjuk, hogy beleőrüljön, illetve másokat (minket) az őrületbe kergessen a problémáival. Ez volt a telekom-nál amikor az elődje megadta magát. Nos, ez a telefon egy használhatatlan fos volt, az alapfunkciók sem működtek rendesen, kb 10 darab sms fért a memóriájába, a régebbieket törölte, nem lehetett menteni, exportálni. Tényleg csak a baj volt vele.
    Kiadták az ukázt, keressünk másikat. Nagy félve rendeltem egy Evolveo nagyitelefont, gond nélkül megszokta és szereti. Baromi hangos, nagyok a gombjai, nincs gyerekbetegsége és egyértelmű használata.

    Nekem sosem volt nokiám, de azt hittem, hogy az utolsó featurephone-jaik minimum tökéletesen üzemelnek, hisz ma már egy zsebszámológép hardvere is elég ahhoz a funkcióhoz, a knowhow meg adott.

    Mellesleg ugyanígy féltünk az azonos korú főnökúr készülékváltásától, neki Galaxy S8 lett, mikor az utolsó nyomógombos nokia kilehelte a lelkét, és ő is nagyszerűen megbirkózott a feladattal, és még meg is szerette a telefont. Erre sem fogadtam volna nagy tételben.

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák