Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz jézusom #33 üzenetére

    Ja, hát kérem, ha semmi sem jó, azzal én nem tudok mit kezdeni.

    QR kódról volt szó, az meg van, én meg nem tudom, hogy azon túl ez hogyan működik, sosem használtam. Én a biztonság jegyében minden egyes alkalommal bepötyögöm az adataimat. Mert én sem merem tárolni akárhol (mondjuk önmagában egy kártyaszám nem sokat ér, a nevedet nem kell eltárolni, azt csak meg tudod jegyezni).
    Attól meg csak nem törik le a kezed, hogy bankkártyás fizetéshez elő kell venni a bankkártyát. Ha nem akarod, akkor ezt csak 1x kell megtenni, és eltároltadod vele. (gyorsfizetés vagy mi a neve). Ha van OTP-s akármid, akkor talán a QR kódnál szerintem még az sem kell.
    Az SMS jóváhagyás az meg pont a biztonság miatt van. Ha egy ideiglenes 6jegyű kódhoz kispapír kell, akkor ott gondok vannak. Szerintem meg lehet jegyezni arra a 2 percre.

    Na mindegy, most így elolvasva kicsit csípősre sikerült a hangnem, úgy látom, bocs, de alapból rengeteg opció van, válassz egyet. (bankkártya, megjegyezteted vele, QR kód). Ha egyik sem jó, akkor még mindig ott a sárga csekk, az nem hazudik.

    szerk: most visszaolvastam a többi hsz-eddel együtt. Szóval a QR kód a baj.
    Kérd a telekom oldalra a számlát, aztán felejtsd el a QR kódot. PDF-ben megkapod a számlát (ugye ezt szeretted volna), majd befizeted vagy a bankkártyaadatok megadásával (ez ugye nem jó, mert elő kell venni a kártyát), vagy a gyorsfizetéssel. Ezt nem használtam még, de gondolom olyan, mint máshol, hogy egyszer megadod az adataidat, utána meg csak 1-2 kattintás egy számlabefizetés.

Új hozzászólás Aktív témák