Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz CPT.Pirk #31 üzenetére

    + @33

    http://www.webupd8.org/2012/10/how-to-get-complete-gnome-3-desktop-in.html

    eszerint a teljes gnome 3 experience-hez, nem elég csak felrakni a gnome3 package-et. persze ez lehet közben elavult, de egyik munkatársam is panaszkodott, hogy unity-s dolgok bennmaradtak (scrollbar overlay)

    a magam részéről maradok windows vonalon otthon, mert sokat játszom AA játékokkal, munkába viszont ubuntu vagy windows játszik csak. (legalábbis amíg nagyon láma linux-os vagyok) tehát másik disztrop egyelőre nem érdekel.

    hozzáteszem: lesz egy hivatalos ubuntu verzió, gyárilag gnome3-mal (ki tudja mi mindent variálnak még a gnome3-hoz illeszkedés jegyében), azt szerettem volna csak tudni, hogy az is holnap válik-e véglegessé. egyelőre úgy tűnik, hogy nem tudja senki innen, akkor tessék ezt (is) írni és nem sokadszor leírni, hogy máshogy is meg lehet oldani. nem ennyire élesen, de ez olyan mintha panaszkodnál, hogy mostanában sokat fogyaszt a kocsid és ahelyett, hogy arra kapnál tanácsokat, hogy mit nézz meg, vagy hogy melyik szerelőhöz érdemes vinni, arról kezdenének győzködni, hogy mennyivel jobban tennéd, ha biciklivel járnál.

    tudom, hogy vannak más disztrók; tudom, hogy vannak más módok is, ahogy gnome3-at tehetek sok-sok disztróra, sőt azt is tudom, hogy vannak a gnome3-on kívül is jó felh. felületek, de különböző (akár naiv, vagy értelmetlen) okok miatt ezek most nem érdekelnek.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák