Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    "Az Apple tehát letolja a felhasználók torkán a három évvel ezelőtti, de még mindig vonzó formatervet"

    Valahol ertem, hogy mit akar ezzel a cikk iroja mondani, de ez akkor is baromira szubjektiv. Nekem, gyakorlo iPhone es iPad tulajnak sosem tetszett az iPhone 6/6S formaterve, dizajn es kezelhetoseg szempontjabol sem. Tehat az en torkomon azt, azaz a legujabb, legfrissebb, "most amazing" formanyelvet nem tudta lenyomni az Apple :) En ugy voltam vele, hogy megvarom, amig az Apple visszater a szogletesebb dizajnhoz. Sosem gondoltam volna, hogy egy az egyben kihozza ujra az iPhone 5 dizajnjat, de ennel jobbat -- szamomra -- nem is tehettek volna. Nekem tovabbra is tetszik az iPhone 5/5S/SE formanyelve, megjelenese, es azon sem lepodnek meg, ha az iPhone 7 is visszaterne ehhez a dizajnhoz, legalabbis reszben. Az autogyartoknal is megfigyelheto a szogletes (sarkos) es a lekerekitett (szappantarto) dizajn ciklikus valtakozasa, pl. a Mercedes kituno pelda erre. Lehet, hogy az Apple-nel is ez lesz, erre allnak be idovel.

    Az meg mar kezd unalmas lenni, hogy minden Apple tesztben, portaltol es tesztelotol fuggetlenul, allandoan megy a siras-rivas a 16 gigas verzio miatt. Tessek tullepni rajta, nem kotelezo megvenni. Mint ahogy a 64 gigas modellt sem kotelezo megvenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák