Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    Azért jó ez a cikk, mert mint minden almás írás, hihetetlen módon vonzza a "de drága", "de szar", az "xy android jobb", "mindenki hülye, aki megveszi", "szemét Apple", "világhülyítés", stb cikkeket. Gondolom a kommentelők többsége nem használt sose iPhone-t és más eszközt sem. Pedig épp itt a lényeg: ha van egy telefonod és egy notebookod, vagy asztali géped; és mindkettő Apple, akkor egy csomó dolog nagyon kényelmes és zseniális. Kezdve a felhős egymásnak mentéstől, az AirPod mindenhez kapcsolódásáig... drága, értem én, de más is az, ha mindent szart megvesz az ember hozzá. De itt a szisztémát, a körítést kell megfizetni, az egymással összhangban dolgozó rendszereket. És értem én, hogy más rendszereket is össze lehet kapcsolni, de nyilván nem ilyen egyszerűen. Van egy csomó ember aki nem akar vagy nem tud állandó mókolással foglalkozni. Azoknak készültek ezek az eszközök. Elismerem, ha valakinek csak egy telefonja van, akkor ebből nem sokat vesz le, és csak azt látja, hogy három éve ugyanolyan kinézetű a telefon. Ami amúgy engem is kissé elszomorít. Mert valljuk be, ha megtehetném, akkor sem mászkálnék egy félmilliós eszközzel a zsebemben. De ettől függetlenül az Apple ökoszisztéma a maga teljességébeb még mindig zseniális és nem reprodukálható.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák