Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz neverwinter1 #35 üzenetére

    A darabossag (meg a 8-10 honap alatt eredeti sebesseg felere-harmadara lasssulas) valami Samsung betegseg. OnePlus-nal es Motorolanal semmi ilyent nem tapasztaltam sem en, sem felesegem, sem barataim/kollegaim, Samsungoknal viszont mi is (telefonokkal es tabletekkel is) meg szinte mindenki mas. Meg osszel neztem egyik kollega 1 eves Samsung S10 Plus telefonjat, mondom neki, ezzel mi a baj? Kerdi hogy ertem. Hat ugy, hogy Settings-be lepeskor vagy 3mp-t tekert, a szabad tarhely kiszamitas meg vagy 5mp-be telt neki. Nyitottam egy bongeszot, 3mp tekeres... Hmm... Mondom neki, nem lassu egy "kicsit". Mondja, ja, hat igen, de mar 1 eves, lassan factory reset-elni kellene, ujonnan azert gyorsabb volt. Mikor lep mar tul ezen a probleman a Samsung, nem tudom... Mutattam neki az akkor szinten egyeves OnePlus 7-emet, nagyjabol ugyanolyan eros processzor, ahol mindezek 1mp alatt vannak, "Wow, de gyors" volt a reakcio. Mikozben az o telefonja tobb mint 1.5x annyiba kerult mint az enyem... Hmm...

Új hozzászólás Aktív témák