Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • foximaxi248

    csendes újonc

    válasz syIex #33 üzenetére

    Mindig ezzel jönnek, hogyha megveszem ennyiért meg annyiért, akkor ne sajnáljak még ennyit meg annyit erre meg arra. Az nem lehet, hogy ennyi pénzért már nem kellene semmi másra költenem? 350 ezerért azért már lehetnek elvárások. Ez az oldal is érdekes. Egyes telefonokat egy tetszik vagy egy semmilyen plecsnivel letud úgy, hogy ár/érték arányban jobb a helyzet, itt meg kanyar nélkül odaad egy ajánlottat úgy, hogy az akksira 6 pontot adott, és ár/érték arányban is 7.

    Kérdezem, hogy akkor a Galaxy Note 20 kb. ennyiért miért nem ajánlott? Ott is 60 Hz van csak, de ott mindössze egy műanyag hátlap a negatívum ezen kívül, a kamerája viszont a tesztképek alapján jobbnak tűnik, de legalább ennyire jó.

  • Ricardo

    félisten

    válasz syIex #33 üzenetére

    "A gyenge üzemidő nem itt kezdődik."

    Azon lehet vitatkozni, hogy hol kezdődik lehet, de ettől még kevés. Értem én hogy az a14 nagyon takarékos készenlétben, de ha használják is a telefont, ami valljuk be nem ördögtől való, akkor bizony kijön hogy a 2815 mAh kevés.

    "a Pro a napi használatban nálam egyszer sem bírta végig a napot úgy, hogy estére ne kérjen töltőt. Mindezt természetesen egy darab aktív SIM-mel, és nagyjából átlagosnak nevezhető használattal, egy ilyen eszközzel az ember nyilván sokat fotóz és videóz, ahogy a leveleit és a közösségi médiát is pörgeti. Sajnos akkumulátoros téren ez a készülék tényleg vérszegényebb a vártnál."

  • hroberto

    addikt

    válasz syIex #33 üzenetére

    Te tényleg komolyan is gondolod amiket leírsz?! Bólogatsz a pénzlehúzáshoz?! :U
    Egy 350 ezres telefonhoz még 9 ezerért kell vennem töltőt, hogy használni tudjam?! Lehúzás 1...
    Ha nem elég a 64 GByte, akkor vegyél tárhelyet is tőlük... Lehúzás 2...
    Arról nem is beszélve, hogy nincs mindenkinek korlátlan nete, annak meg nem opció a felhő.

    Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

  • clubmonaco

    tag

    válasz syIex #33 üzenetére

    Androidos vagyok:)
    Szóval nem èvente cserèl az ember telót hanem kb 2 èvente:),de ki hogy ugye.Lehet tartósabb az Iphone-k DE úgyis lecserèlik mert csörög a nyál a következőre tehát mindegy akkor hogy tartósabb vagy èvekig használható.Mádik,na ez az amit utálok így 300000-400000ft-ról beszèlünk S nem teszik bele pl 5000&és telepet(stb).
    Nekem a Xiaomi-ba mièrt van benne S olcsóbb jóval(felé ár mi 10t pro 5g dual),108 mpixel,8k videó akár,144hz,)
    Persze mindenhol van kompromisszum,az hazudik aki mást mond!Csak kifizettek sok pènzt S mèg mindig olyat kell benyelni ami alap lenne.Okè,ki hogy persze megha pènz nem számît..
    De nem mindenki így van Èn is a 350000-400000ft közötti gondoltam veszek,rájöttem felesleges annyit már kiadni.Első Xiaomi telóm ez,s nincs gagyi èrzetem,sôt lesek èn is hogy más már ez.Pedig S 10 plusom volt,azt cserèltem le erre.S jobb ez..Okè nem amoled,hanem ips 144hz kèpfrissîtèssel,azèrt el tudod kèpzelni hogy nemigen látsz külónbsèget,tehát gyönyörű ez is.Ezzel azt akarom èrzèkeltetni hogyha az ember nem a begyöpösödött gondolkodás módban van hogy jaj csak iPhone vagy csak Samsung haj csak Amoled vagy mi egy S más,akkor rájössz hogy igazam van:).Magamon tapasztaltam.Fő szempont volt nekem eleve 5000-es telep(ne minden nap kelljen töltőre tenni),nagy kijelző,kamera,megkaptam.Plusz van ebbe èrtesïtèsi led(vègre),Infra!Mond hogy rossz:)Na de ki hogy mègegyszer,megalkuvás minden,itt is van,pl nincs vezetèknèlküli töltès de hogy èrsd,engem pont nem èrdekelt soha,nemigen használtam.A lènyeg hogy az ember ne dumálja meg magát!Nem is olyan könnyű betartani:)..

Új hozzászólás Aktív témák