Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz janeszgol #36 üzenetére

    Én nem értem nektek mi volt ebben a sértő. Talán az utolsó két mondat volt gonosz hangvételű. De egyébként mindenki tudja, hogy az Apple már nem talál fel spanyolviaszt csak jó az anyaghasználat/tartós és ez dobja meg az árat. Persze, hogy vannak jobbak ebben a kategóriában és ezt sajnos el kell fogadnunk.

    Működik a marketing, hiszen megvesszük, mivel a csomó Apple cucc mellé csak Apple dolgokat akarunk, ilyen egyszerű és ha kell az életünk árán is megvédjük, csak az a baj, hogy 2022-ben már eléggé feljött a konkurencia és kilóg picit a lóláb. Lehet miatta haragudni, de ez van. 14 éves Apple múlttal, pontosan látom én is mi történik/változik, hova tartunk.

    Szeretem én is az Apple cuccaimat, de már nem olyanok mint régen. Váltani nem fogok, mert nekem ezek kényelmesek, ezt szoktam meg. Ez a mostani füles egy óriási lehúzás, hihetetlen felárat kérnek MERT Apple.

    Az új órán sem tudom mi kerül 400 ezer forintba, illetve a két napja mutatott ócsó iPadet is elkaszálták kis formaváltás miatt, szóval triplán neheztelek rájuk idén :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák