Új hozzászólás Aktív témák

  • Bennyboy

    őstag

    válasz .LnB #14 üzenetére

    Mivel a játékfejlesztésben dolgozom és jó pár éve játszom, követem a híreket így nem egy nagy skill rájönni arra, h egy béta és egy végleges termék között nem lesz hatalmas különbség. Főleg ha a 2 között nem telik el sok idő. Pár critical bug javítva lesz, kicsit dolgoznak a grafikán és bekerül pár új dolog. Ehhez nem kell semmi jós tehetség. Egyébként ha nem hiszel nekem nyugodtan nézz róla streamet vagy olvass utána. Ettől persze másnak lehet "jó" játék de nekem ezt nehezemre esik elfogadni. Ez persze legyen az én bajom. Nekem már akkor gyanús volt a dolog amikor kiadtak egy 3/4-ed órás videót arról, h milyen szinten lehet a páncélokat festeni. Ezt ecsetelték 45 percben. Az meg ma már szinte elfogadott dolog amikor egy játék félkészen bugosan, content nélkül jelenik meg és kb fél év kell hozzá, h teljes játéknak nevezzem csak a játékosok hibája. Túlságosan elvannak kapatva a kiadók (direkt nem fejlesztőt írtam) mert tudják, h jó marketinggel még a szart is ellehet adni ami sokszor sikerül is.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

Új hozzászólás Aktív témák