Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    válasz szente #3 üzenetére

    Kár lenne ha nem jegyeznénk itt is meg, mint az összes androidos postban, hogy feltörekvő az android, törekszik, igen, egyre feljebb, és igen egyszer majd kész is lesz, de hát ennek még legalább fél év kell, mire valós alternatívája lehet egy már 3 éve is készen lévő szifonnak. A szifon kész van, rég kész is volt, és bikaszott sok alkalmazás érhető el rá. Nem találok semmit benne amibe beleköthetnék, egyszerűen a szifon kész van. Az androidban meg csak látszik a potenciál, és még ha a szoftvere ugyanolyan jó is lesz, mint a szifon, akor is hiányozni fog még róla az a 100 legnépszerűbb alkalmazás ami most a szifon top100-at alkotja.

    Én szurkolok, hogy végre valaki versenyre kényszerítse az apple-t, és az androidnak van is erre esélye, de attól félek, hogy mire jövő nyárra eléri az android a szifon mostani szintját minden téren, addigra az apple megint ugrik majd egyet előre a szifon 4G-vel.

    Példának hoznám fel, hogy a Motorola Droidot a PhoneDog nevű csóka összehasonlította szifonnal, és amikoet a jútyúbos videó rivjájából láttam az az , hogy Droidot még biztos nem vennék. Konkrétum: hiába 5MP-es a Droid telója, ha két kép között 3x annyit kell várni hogy újra lőhessek, mint a szifonnál. A böngészője viszont kezdi utolrni a szifonét.

    Szóval én is szurkolok az androidnak, de kell mégneki fél-egy év, hogy kicsiszolódjon én azt mondom. Persze egy Windows mobile-t már most aláz, sőt lehet hogy a symbiant is.

Új hozzászólás Aktív témák