Új hozzászólás Aktív témák

  • Remek cikk!
    A kínai részt én is tapasztaltam. Kaptam már nagyon bóvli akkumulátorokat és jókat is.
    Egy kis dell gépembe ~6eFt-os utángyártott 9 cellás aksi van, és meglepően jó 4-5 órás folyamatos netezést elbír. Már több mint fél éve megvan és nem gyengült, ellenben volt pár inkább mobilaksi ami hamar elgyengült.

    De küldtek nekem Kínából made in hungary-s nokia hologramos aksit ami kritikán aluli volt, valószínű odavitték használtan hulladékként és azt adták el.
    Azt tapasztaltam hogy a nagyon régen használt, 4 éves eredeti nokia aksit is újra tudtam éleszteni pár töltési merítési ciklussal közel eredeti állapotra.
    Ebay-es aksik nagyon lutrik, tényleg vagy nagyon jók vagy szinte használhatatlanok. Ennek ellenére egy noti aksi töredékébe kerül és nehéz megállni azt hogy a gyári 20eFt-os helyett egy 5-6eFt-osat vegyek meg. Ha szerencsém van akkor gyári értéket tudja, ha nem akkor még mindig ott a lehetőség hogy reklamálok kivéve ha fél év után döglik be mert akkor szívok. Telefon aksiknál már nem spórolok, ott maradjon eredeti.

    chris-v
    Helyi volt pan**** is ezt a 16 órás dolgot ajánlja.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák