Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz attila9988 #26 üzenetére

    Az elejét nem kommentálnám, épp erről beszéltem az idézett postomban.
    A kamera mögötti emberre meg egy nagyon egyszerű oknál fogva bízd rá magad, azért mert megy a rendszer évek óta, és a tapasztalatok azt mutatják hogy működik, érezhető előnyei vannak, ellenben hátrányairól a gyakorlatban nem hallottam sehol, nemhogy éreztem volna. Lehet itt a levegőbe beszélni, de amíg nem tudtok értelmes, valós érveket felsorolni, addig legfeljebb mosolyogni tudok rajta, pedig egyáltalán nem állítom hogy biztosan nekem van igazam, meggyőzhető vagyok észérvekkel és konkrétumokkal.

    Csaba : 1. Nincs rólam a neten olyan információ amit ne vállalnék, akár bíróságon, akár a főnököm előtt. Aki csalja a feleségét meg kurvázik az ne lepődjön meg ha megb... a válóperen és rosszul jár.
    2. Nézd meg az iwiw profilomat, még a titkos információk között sincs olyan amit ne vállalnék egy állásinterjún, nemhogy a nyilvánosak között. Nincs rólam fekvehányós kép, normális hobbijaim vannak, stb.
    3. Valóban, nem nagyon éltem diktatúrában ('84-es születésűként legalábbis nem igazán hozott lázba a politika a rendszerváltás előtt), de jó eséllyel nem is fogok. Lehet persze jönni a szokásos pesszimista paranoid dumákkal, csak semmi valóságalapja nincs. Az hogy egy mai napig diktatórikus országban (Kína) mi a helyzet az engem mint EU-s állampolgárt hol és miben érint? 500 éve megégettek máglyán ha azt mondtad hogy a Föld nem lapos, akkor most ne tanuljunk földrajzot mert mi van ha megint ez lesz? Ugyanmár.

Új hozzászólás Aktív témák