Új hozzászólás Aktív témák

  • myke01

    senior tag

    válasz Narxis #26 üzenetére

    Nem is olyan nagy "király" a FF ,hogy a szavaiddal éljek :D . Mondom ezt annak ellenére ,hogy a Mozilla böngészőjét használom . Szerintem ez nem fejlesztés ,amit ők csinálnak ; inkább olyan kínlódás szaga van az egésznek . Pl. a "Hello" miért volt olyan fontos ? Kismillió csevegőprogram létezik .Tudom ,itt jön az ellenérv , de ehhez nem kell külön programot telepíteni . Na és ki fogja használni ? Mivel FF alól megy ,vszínű nem sokan . Ahelyett ,hogy ezzel fecsérelték az időt ,inkább foglalkoztak volna más hasznosabb projekttel . Pl. 'több-szálúsítás' . Nálam szemmel láthatóan gyorsabb az összes chromium alapot használó browser.Az meg ,hogy több RAM-ot használ, kit érdekel ,van belőle bőven :) .Az egy dolog ,h a róka kevesebbet emészt fel ,de nincs is olyan sebessége ; nem beszélve a mai napig fennálló problémáiról ,flash összeomlások . Tudom az meg az Adobe hibája . Mindig van kire fogni :DD .
    Gondolom te is valamelyik chromium alapú browsert (gyanítom Chrome-ot ) használod ,ezért hiányolod a cikkeket róla.

Új hozzászólás Aktív témák