Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Indiant #250 üzenetére

    Elkezdtem leírni, hogy amivel FW-t felrakod ott van teszt progi, de esetedben ez semmit nem segít. :D

    Nekem az eddigi hibák nagyjából úgy jöttek elő, hogy volt egy LED ami előtt világított minden és utána egyik sem. Szóval itt egyértelműen ahol megállt a világítás, ott volt a hibás led, kivágtam, és mentem tovább.

    Ilyen jellegű hibát, hogy a ledcsík közepén világít valami és semmi más, még nem láttam, legalább egymás mellett vannak a világító ledek?

    Ha szerencséd van akkor ha végigtapogatod a gumírozott részt, akkor ahol hibás a led, ott meg van olvadva (besüppedt) egy picit. Más ötletem így hirtelen nincs.

    (#249) RazoR
    Értelemszerűen valahonnan szednie kell a képet a cuccnak, hogy kitoljon valamit a LED-re, így természetesen ez nem megoldható.

    Más.:
    Hyperionról lévén szó, csinált valaki valami komolyabb mennyezeti hangulatvilágítást? Nem szeretnék túl kommersz és snassz világítást, de nagyon úgy tűnik, hogy ez még nem terjedt el, és túl sok guideot vagy tippet nem találok neten ami szimpatikus lenne, és nem úgy kezdődik, hogy vegyél APA102 ledet 4k/méterért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák