Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz osztraksajt #23 üzenetére

    Igen, pontosan erre gondoltam én is! :) :C

    A backup részt meg meglehetne oldani egy sima raid-es kétvinyós megoldással.
    Persze fizikailag még az is egy helyen lesz és ha leég a lakás vagy bombatalálat éri akkor tönkre megy... De... erre nagyjából annyi esély van, mint a távoli szervernek a bombatalálatra vagy tűzre. Továbbá szerintem a nagytöbbség nem ettől tart a legjobban. Mégtovábbá : ) ha leég a lakásod a legkisebb problémád lesz a 20giga mp3 meg a 300giga HD film ami elveszik.
    Btw ha ennyire fontos, akkor esetleg mobilvonyós tárolással heti 1 backuppal meglehetne oldani. És akkor a mobilvinyót mondjuk lakáson belül valahol máshol tárolni. Vagy esetleg a pinceszinti tárolóban stb...
    De amúgy manapság még a nagyobb cégeken kívül sima raid megoldást sem használ az átlagjúzer.

    @DJS:

    Nyilván a netszolgáltatót így se úgyse lehet kikerülni. De ezzel a home szerveres megoldással legalább a 3. felet a cloud szerver szolgáltatót kilehet kerülni.
    Amit írsz az már most is és mindig is így ment. Elvégre senkinek nincs saját netszolgáltatója : ) Mindenki egy 2. féltől "veszi" a netet. Ez ezután se változna meg.

Új hozzászólás Aktív témák