Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Silentfrog #14 üzenetére

    Nekem GTR 2e van. A véroxigén mérőt valóban egy tortúra használni, főleg az S8Plusban lévőhöz képest, de nálam kb. 1-2 értékkel van az alatt, a pulzus pedig, a telefonossal és az itthoni eszközökkel összehasonlítva kb. 2 értékkel van felette. Már amikor egyáltalán le tudja mérni, mert kurva macerás és kurva hosszú ideig tart. A sport közbeni pulzusváltozás lekövetése valóban nem jó, még egy MiBand2-höz képest sem, na és már kényelmetlenül szorosra kell húznom ha pontosabb értékeket akarok.
    A testhő mérővel szerintem te is tévúton vagy, mivel nem mondják, hogy ez olyan mint a rendes hőmérő. Inkább kb. mint felületi hőmérő hivatkoznak rá. Tehát sosem azt fogja mérni, hogy 36.5°C-ös a hőmérsékleted, hanem simán egy felszín hőmérsékeltét méri, így sosem fog rendes hőmérőt kiváltani. Legalábbis én így értelmezem azt amit az óra kiír.
    Ahogy strogov is írja, ez szerintem sem érhet meg 70-et, pláne ha a GTR 2e-hez képest nem sokkal különb a mérési eredményei. Ha javították, akkor azért már kicsit másabb. És akkor még nfc sincs benne ennyiért.
    Az enyém egyébként mindent bekapcsolva, kétnaponta egy 30-40 perces gps-es futással 4-5 napot bírt, lazább használattal pedig (véroxigén-, légzés-, aod kikapcsolva, nincs gps, de egyébként folyamatos bt kapcsolat az értesítések miatt, és alvásfigyelés) jelenleg 13 nap után áll 51%-on. Egyébként személy szerint én meg soha nem vennék olyan órát, bármennyire is sztárolt, ami még óraként használva sem bír ki négy napot sem, nemhogy még arra használva amire szánták - és az adatok közt megadott üzemidőt nálam simán lehet osztani kettővel, ha a valós üzemidőt akarom megkapni, nálam ez garantált (telefonnál is, óránál is, egyéb kütyünél is).
    Ami biztos, hogy ha cserélek, nfc nélküli órát már nem fogok venni, ahogy olyat sem, ami egy hetet sem képes kihúzni normál használattal (ami nálam kb. heti 3-4 edzés, gps-es futás/kerékpár, állandó bt, értesítések, alvásfigyelés). Belső tárhely, wifi, zene az órán, nekem mind felesleges hülyeségek.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák