Új hozzászólás Aktív témák

  • rednifegnar

    senior tag

    válasz ledgeri #11 üzenetére

    es ez se igaz, en mar ketszer beszivtam, megrendeltem delelott bolti atvetel es 2 nap mulva lehetett atvenni, gondoltam is, hogy egy gvh bejelentest megerne.
    a bolti atvevos dijert is mar kaptak egyszer buntit legutobb mar nem volt ilyen, de most megint van?
    jartam mar ugy is, hogy nem az volt a csomagban mint amit rendeltem hanem valami gagyi xar. meg az volt a szerencse hogy ott a pultnal felbontottam, vagtak a pofakat de nem volt mit tenni vissza kellett venniuk (persze a penzt eleg nehezen kaptam meg). ebbol tanulva ha nagy neha veszek ott valamit akkor azonnal helyben kibontom es megnezem azt kaptam e amit rendeltem.

    kolleganom vett egy +150e-es elektromos rollert, mikor behozta mar lattam hogy palira vettek. az alja tiszta kopott volt, hianyoztak a gumi tomitesek a bowdenek toveben, markolatok kopottak, gyari folia se volt rajta. a hab a tortan, hogy alig birt par km-ert, kozeleben nem volt a tobbi user altal tapasztaltaknak (hatmeg a speckonak). sikerult meggyozni hogy amig lehet vigye vissza alljon el. szo nelkul visszavettek, sztem pontosan tudtak ok is hogy beprobalkozos atbaxas volt ami nem jott ossze.

    A camera does not make art, the artist makes art.

Új hozzászólás Aktív témák