Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Z10N #47 üzenetére

    "Akkor nezd meg YT-n hanyan jatszak igy."

    Nem kell nézegetnem semmit, mert tudom, hogy igazi eSportoló egy sem. Benne vagyok egy ideje a témában és nem csak érdeklődés vagy önálló elképzelések szintjén; mikor EU ligát nyertünk, akkor sem hívtam volna magunkat kifejezetten annak. : >

    "Eleve az AMD es NV esport kepes kategorianak titulalta az rx460 vagy gtx1650-t"

    Ja, hát valamivel el kell adni a low-end termékeket. Ezt hívják marketingnek. Béluska szeme felcsillan, hogy majd most 50 000-ből 85 000-ből pro leszek anyu, aztán jön a csodálkozás. :DDD Volt RX 460-am. "eSportoljon" vele az (modernebb játékokkal), akinek 7 vér szerinti anyukája és/vagy túl sok haja van, és szeretné, ha természetes módon hullana ki. : >

    "De. Amirol beszelsz az Pro gamer."

    Nem, leírtam, hogy miről beszélek, a kettő effektíve szinoníma; prók, semi-prók, és hivatalosan ugyan nem, de ide sorolnám még a versenyszerűen játszó high skillereket is. Legfeljebb csak te érzel minden Fornite-ot toló random casualt annak. Ennyi erővel a 10 éves Jóska a bőrlabdával az iskola flaszterén is "sportoló", ami maximum folyamatos melléknévi igenévként igaz, nem főnévként. Kivéve, ha komolyan edz és valami ifjúsági ligában is játszik. Akkor már sportolópalánta.

    [link] és [link]

    "A tobbire nem valaszolok, mert irrevelans."

    Dehogy az. Abszolút a témába vág, szerves része annak, de ha ezt le kell írnom, akkor egyértelmű, hogy itt a szemedben sehogy sem "nyerhetek" vitát. :))

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák