Új hozzászólás Aktív témák

  • blackberry7

    csendes tag

    válasz Tüzi #2 üzenetére

    Akkor te szerencsés vagy!

    Én vidéken nőttem fel, soha nem laktam panelben, és sok időt töltöttem a nagyszüleimnél falun. Nyaranta ugráltunk a szénaboglyákban, ettük a búzát nyersen és egyéb ehető gazokat is :) De sajnos kb 4 éve én is allergiás lettem, mint kiderült az összes gyomra és a fekete ürömre. Engem is úgy kell elráncigálni az orvoshoz, tényleg csak "legvégső" esetben vagyok hajlandó menni. Hát ez az volt, mert már az asztmás kategóriába soroltak, alig kaptam levegőt....

    Aztán az évek alatt mindig kísérleteztem, "hátha idén nem jön ki...", de nem volt szerencsém. Általában minden évben váltanom kellett a gyógyszert, mert az előző évi már semmit nem használt. Orrsprét nagyon ritkán használok, mert tönkreteszi a nyálkahártyát, a pipát sosem használtam, még asztmás koromban sem...
    Viszont már nem olyan vészes, mintha egyre enyhébb lenne minden évben, nem tudom miért. Remélem egyszercsak elmúlik! :)

    Mily` különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié! Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja, miért, de néha azt hiszi, hogy sejti. (A.E.)

Új hozzászólás Aktív témák