Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    Ez a probléma már máskor is előjött, de most már megírom. Titanium backup-pal lettek visszaállítva az alkalmazások, de szerintem nem lényeges jelen esetben.
    A parancsoknál, ahol pl. csengőhangot állítottam be (a fájl kitallózásával), a név helyett csak egy szám van. A parancs mentésekor (e-robotból) készült xml fájlban nem abszolút elérési útvonal van, hanem:
    <action type="ringtone">
    <param name="type" type="string">1</param>
    <param name="ringtone" type="uri">content://media/internal/audio/media/292</param>
    <condition type="boolean">
    <param name="value" type="boolean">true</param>
    </condition>
    </action>

    Ilyenkor, ha lefut a parancs, a rendszer beállításaiban a Hangoknál megnézve Ismeretlen csengőhang van. Amennyiben szerkesztem a parancsot, és a parancson belül megadok egy csengő és egy értesítési hang beállítást (mint művelet), jön az érdekesebb rész. Kitallózom az első hangfájlt, szépen ott a neve paraméterként. Kitallózom a második hangfájlt, szépen ott a neve paraméterként, de közben az első hangnál megint csak egy szám van, s nem is működik a csengőhang beállítás, ha lefuttatom a parancsot.

    Lehet kicsit zavaros így elmondva, hátha a képes megjelenítés segít:
    Hang robot

    Másik - számomra zavaró probléma, nem látom át, melyik parancs aktív, melyik nem, ráadásul a legaljára kell görgetnem, hogy ezt a leglényegesebb információt megkapjam.

Új hozzászólás Aktív témák