Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcrazy

    őstag

    válasz bartatamas #358 üzenetére

    Elnézést, de sajnos nem voltam gépközelben és nem is fog menni a tesztelgetés, mert nem nagyon nincs most időm, de azért elmondom, hogy nagyjából mi a helyzet.
    Lehet, hogy az én telommal van a gond, az én rendszerconfigomat nem bírja, ami a köv.ből áll: Galaxy S I9000, CM 9.1 Sema kernel, természetesen rootolt.

    Amit észrevettem:
    Riasztási beállításánál minden időzítés működik. Minden parancs lefutott, rezgés és hang egyformán működik.
    Státusz sorban értesítés engedélyezve van.
    Ac-hoz illetve usb-kábelhez kapcsolt hangjelzés nem mindig fut le, értesítésnél sem látszik, történetben színtén nem.
    Nálam valamiért nagyon fogja a rendszert a program. A programból való kilépéskor a home képernyő 5-8 másodperc alatt tér észhez, majd később is lassulást, akadást tapasztaltam.

    Tamás az Aktuális idő megváltozott esemény biztos jó, de nálam abban a formában, hogy én alárendeltem változó beállítása műveletet 2x is több feltétellel, na az már nem futott le mindig, mert sem az értesítésen, sem a történetben nem láttam, illetve rosszul mondom. 5 egymást követő percben láttam, azután 2 percig nem, majd újabb 3 percig megint, majd megint 1 kimaradt és így tovább. Persze a kimaradások nem voltak rendszeresek, össze-vissza történt.

    Nem tudom, hogy ezzel tudtam-e segíteni valamit, ha lesz időm szívesen tesztelem tovább. Feltéve, hogy ezzel a configgal van-e értelme. Viszont arra most végképp nincs időm, hogy másik rom-ot tegyek fel és fél napig állítgassam a telót, mire minden kész.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Mcrazy

Új hozzászólás Aktív témák