Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Tamás:
    Nem boldogulok egy értesítéssel. Szerintem a dokumentációból ez is hiányzik. A parancs egyszerű. Ha X alkalmazás elhagyja a fókuszt, akkor állítsa 30 sec -re a képernyő timeoutot. Erről szeretnék egy értesítést. Ugyanolyan felugrót, mint amilyet az "értesítés" opcióra jelenít meg, de ne a parancsról, hanem az átállított, tényleges timeout értékről. Az jelenjen meg, hogy "Timeout 30", vagy "Timeout 30 sec". DE!
    1. Muszály ennek ezredben lenni? Van értelme egyáltalán ezt ezredben számolni? Emlékszem, hogy az Elixír timeout kapcsolóban másodpercben kellett megadni és beállítás függvényében "sec", "min", "h" -t írt ki. Pl. ha 300 -at állítottam be, akkor azt írta, hogy "5 min".
    2. Egy buboréküzeneten belül csak az értéket tudtam beállítani, szöveget nem. Pozícionálni sem tudom a képernyőn.
    3. Értesítési sávra nekem nem világos, hogy melyik opció, mire való. Az még úgyahogy megvan, hogy mi az a -1, meg 0. De mit szabályoz az "ongoin", meg a "cancel" ? Mi a különbség a cím és a "ticker" között? Meg egyáltalán mitől marad ott, vagy tűnik el?
    4. Hogy tudom eltüntetni az utolsó robotparancsot anélkül, hogy kikapcsolom az értesítéseket? Ha érdekel az utolsó robotparancs, akkor megnézem a menüben. De ezért ne pöffeszkedjen állandóan egy robot az értesítési sávon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák