Aktív témák

  • válasz freeknight #1 üzenetére

    Hm...teljesen igazt kell adjak neked, mert ezt érzem én is, amit leírtál! Jól tetted, hogy így rá tudtál készülni. Az én asszonyom is pont olyan, mit a leírtakban. Csak a pénzt nézi. Mondtam is neki én is, hogy ha menekülni kell akkor miattuk fogok meghalni, mert ő nem tud futni az anyjától, mert bevárja, én meg ugye őket várom, és ezért én is velük halok :D

    (#6) muszurkefal:

    "Minap Index főcím: újabb 2 halálos áldozat. Az egyik 88, a másik meg talán 84 éves volt.
    Mint minden vírus, ez is elsősorban a gyengébb immunrendszerűekre veszélyes, idősek, gyerekek, betegek. Legalábbis a halálesetek közülük kerülnek ki többségében szerintem."

    Ez így igaz! DE! Én még nem szeretném elveszíteni a drága kis mamámat és a papámat, egy hülye vírus miatt, amikor még élhetnének pár évet. Úgy látszik neked nincs idős szeretted.

    "Vuhan esetében is tudni kellene a terület átlagos halálozási adatait viszonyítási alapnak."

    Bizony, hogy kéne tudni. De ehelyett mit hallasz Dél Koreáról is, meg Olaszból is? Hogy már meg is haltak az első betegek! Azok pedig nem a betegség első fél napján halnak meg. Minden ország takargatja a fertőzötteket, különösen most Irán és Kína! És ezért lett baj. Ja, és jobb félni és megelőzni, mint megijedni!

    Nem beszélve a gazdasági helyzetről: le fog állni minden! Munka, termelés, stb.

    ""A vírusok terjedési képességét az úgynevezett reprodukciós indexük alapján határozzuk meg. Az esetek halmozódása és szóródása alapján kiszámolták a koronavírus reprodukciós indexét is, 2,6-ra jött ki, vagyis egy fertőzött átlagosan 2,6 fogékony embernek adja tovább a kórt. Könnyebb elképzelni, hogy ez mit jelent, ha tudjuk, hogy az influenzavírus reprodukciós indexe 1,8-1,9 körül van, a nagyon fertőző kanyaróé viszont 20. Ennek a koronavírus a közelében sem jár." Qubit"

    Ha nem fog mutálódni! És, tegnap mondták, hogy egy kínai a rokonától 34 nap után kapta el, mással nem érintkezett!

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Aktív témák